Strani nogometu odličnoj formi

Milan stigao do uvjerljive pobjede, Rebić ponovno strijelac

19. srpnja 2020. - 08:42

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Bolognu sa 5-1 uz još jednu sjajnu predstavu hrvatskog napadača Ante Rebića.

Hrvatski reprezentativac je sudjelovao u akciji za prvi pogodak "Rossonera", a potom se u 57. minuti i sam upisao među strijelce postigavši svoj 11. pogodak ove sezone.

Milan je poveo u 10. minuti golom belgijskog veznjaka Alexisa Saelemaekersa. U akciji je sudjelovao Rebić koji je na lijevom krilu sjajno petom uposlio Hernandeza, a ovaj prizemnom loptom uposlio Saelemaekersa koji je smireno zabio u donji desni kut.

U 24. minuti Hakan Calhanoglu je povećao prednost domaćina nakon velike pogreške gostujućeg vratara Lukasza Skorupskog koji je ispucao loptu ravno u noge turskog veznjaka. Gosti su u 44. minuti smanjili preko Ta...

26. travanj 2024 18:41