Hajdukkup utakmica

Hajdukov europski protivnik slavio na gostovanju: nakon ozljede vratio se Zoran Tošić i zabio dva gola

10. srpnja 2021. - 18:37

Sa 3:1 Tobol je slavio u gostima kod Taraza, u okviru početka natjecanja za kup, po skupinama se igra. Prvenstvo se prekinulo, odnosno pauza je, a dok čekamo susrete Hajduka s Tobolom, protivnik "bijelih" odrađuje kup-obveze na kazahstanskoj sceni.

Značajno je da im se definitivno vratio Zoran Tošić, poslije ozljede. Nakon nekoliko minuta igre u prvenstvenom kolu, sad je u kupu srpski nogometaš bio dvostruki strijelac. Dva gola Tošića, u 5. i 33. minuti, te konačno pogodak Tagybergena u 90 + 1. minuti bili su više nego dovoljni za uvjerljivu pobjedu Hajdukova suparnika - 3:1.

Pogodak za domaćine zabio je Ajtbajev u 14. minuti, bilo je to samo privremeno izjednačenje.

Teško je detektirati apsolutnu kakvoću igre Tobola, ali očito na kazahstanskoj sceni dominiraju i spadaju u sam...

26. travanj 2024 01:52