Hajdukhrvatski nogometni kup

Rapsodija Hajduka u Slavoniji: Bijeli uvjerljivo svladali Belišće uz hat-trick Livaje i dva gola Ljubičića te se plasirali u četvrtfinale

Piše A.J.
26. listopada 2021. - 16:50

Hajduk je pobijedio Belišće u susretu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa igranom u Belišću.

Strijelci za Bijele bili su Marko Livaja, koji je zabio tri gola, te Marin Ljubičić, koji je dvaput pronašao mrežu domaćeg vratara Stanića.

Momčad Jensa Gustafssona očekivano je dominirala od prve minute, a već u 4. minuti Livaja je poentirao iz blizine nakon "flipera" u šesnaestercu domaćih. Ipak, odmah nakon izvođenja lopte s centra domaćini su izjednačili. Silvio Anočić sjurio se s loptom prema golu Danijela Subašića, a nitko ga od Bijelih nije ni pokušao zaustaviti. Nikola Katić je zakasnio u blok i Anočić je pogodio suprotni kut gola za 1:1.

Hajdukov tempo je nakon toga malo pao, ali je svejedno bilo evidentno da je u pitanju susret prvoligaša i trećeligaša. Da Bi...

26. travanj 2024 16:41