Domaći nogometpred hajduk

Veliki preokret u Biogradu: Primorac u šest minuta završnice zabio tri gola i stigao do vrijedne pobjede

17. rujna 2021. - 18:37

Po izuzetno sparnom i teškom vremenu krenuli su domaćini napadački, složili tri kornera, a u osmoj minuti je Okechukwu lijep uposlio Vicu Birkića, koji je tukao no lopta odlazi pokraj gola. Od te minute dominaciju na terenu preuzimaju gosti, Župan, Barada i Jurišić su gospodarili terenom i stvaraju opasne prigode po gol, a što se dogodilo u 14. minuti. Korner sa desne strane je izveo Župan, lopta je na svom put zakačila igrača Primorca odbila se u polje, došla do Lukića koji sa nekih 18. metara puca, vratar Stojanov je pokriven ne vidi gdje se nalazi i lopta pronalazi put prema golu za 0:1.

Sve čine domaćini kako bi poravnali napadaju u valovima no nema rezultata iako su Lokin, Birkić i Vodopija prijetili iz daljine. U 24. minuti Frane Bitunjac je izveo korner sa lijeve str...

26. travanj 2024 21:40