OstaloMALI NOGOMET |

PAO MRAK U ZADNJOJ MINUTI Ombla vodila 1:0 i 2:1, imala 2:2 uoči zadnjih 60 sekundi, ali...

18. listopada 2020. - 23:06
Ombla je vodila na splitskim Gripama protiv Mejaša s 1:0 (Leo Bogdanović u 8. minuti) i 2:1 (Hrvoje Bogdanović u 22. minuti), uoči zadnjih 60 sekundi utakmice bilo je 2:2, ali u zadnjoj minuti je domaćin dva puta zatresao njenu mrežu, te je drugi put (uzastopno i ukupno) dubrovački drugoligaš ostao praznih ruku u podskupini 'B' južne skupine Druge hrvatske malonogometne lige, dok su Mejaši stigli do druge pobjede.

Ombla je u Splitu igrala u sastavu: Marko Ilić, Ivo Vlahušić, Dominik Gustina, Hrvoje Bogdanović, Antonio Noković, Antonio Drašković, Leo Bogdanović, Bruno Šijaković, Andro Drašković i Mateo Vodopić.

U preostala dva susreta 3. kola Šibenik 1983. i Heroji 2007. su odigrali bez pobjednika, 3:3, dok je Split, kojeg vodi Dubrovčanin Antun Bačić, svladao sa 6:1 Hajduk.

U 4. kolu Ombla dočekuje upravo Split, koji jedini ima stopostotni učinak (23., 24. ili 25. listopada).

POREDAK
1. Šibenik 1983. 7 bodova / 3 utakmice (20:5), 2. Split 6 bodova / 2 utakmice (16:3), 3. Mejaši 6 bodova / 3 utakmice (10:13), 4. Knin 3 boda / 2 utakmice (4:4), 5. Ombla 3 boda / 3 utakmice (7:16), 6. Heroji 2007. 1 bod / 2 utakmice (3:4), 7. Hajduk bez boda / 3 utakmice (3:18).

LISTA STRIJELACA
8 pogodaka -
Dragan Radman (Šibenik 1983), 4 pogotka - Robert Vinko Pavičić (Split), 3 pogotka - Leo Bogdanović (Ombla), Danjel Knežević i Zvonimir Šućur (obojica Šibenik 1983)
28. travanj 2024 05:59