Tinj visoko porazio Lišane, Pokrovik Kruševo, a Asevi skinuli Gaćeleze

Piše M. Ledenko Mane
10. srpnja 2020. - 12:40

Tinj je lako i neočekivano visoko porazio Lišane.

Lišane su sjajno krenule, već u 6. minuti povele 1:0 i imale su par poluprilika. Poseban ton igri Tinja davali su udarni tandem Jure Bašić i Luka Bobanović. Tinj je brzo zbio redove i preokrenuo rezultat. Tijekom utakmice nametnuli su žestok ritam igre, kratkim pasovima stvarali prilike i zabijali golove za konačnu visoku pobjedu 6:2.

Gaćeleze su odigrale odličnu utakmicu protiv velikog protivnika 4 asa Balen automobili i favorita za osvajanje turnira u Vukšiću. Gaćeleze su povele 1:0 i muškom igrom sjajno parirali Asovima. Asovi nisu nikako uspjeli razviti svoju tehnički prepoznatljivu igru jer su Gaćeleze znalački pokrivali teren i strikno matirali njihove napadače.

Mladen Jarmanović u 18. minuti poravnao je rezultat na 1:1 s kojim se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu obje ekipe igrale su pravu otvorenu i napadačku igru s mnogo lijepih prilika. Mladen Jarmanović donio je pobjedu Asovima iz slobodnog udarca, nakon šestog akumuliranog prekršaja Gaćeleza u dvije posljednje minute utakmice.

Pokrovnik se po prvi put na turniru odlično predstavio pobjedivši Kruševo 3:0. Kruševo se nijie moglo suprostaviti brzim i tehnički potkovanim napadačima Pokrovnika.