StoryEditorOCM
ForumPOTREBAN MU JE MIR

Četvrti ciklus kemoterapije oslabio je Oliverov organizam, nuspojave su jake, organizator koncerta: Čekat ćemo oporavak, neke su procjene možda na proljeće...

8. prosinca 2017. - 13:50
Izrezak_oliver.JPG

 

Oliverova teška bolest ispriječila se njegovim koncertnim susretima s publikom 15. i 16. prosinca u Spaladium Areni uz pratnju Zagrebačke filharmonije i gostiju - popularni je pjevač zbog zdravstvenih razloga bio prisiljen otkazati oba nastupa kojima se iznimno veselio - piše Slobodna Dalmacija.

“Koncerti 'OLIVERovih 70' otkazuju se do završetka liječenja. Oliveru je jako teško što mora razočarati publiku koja ga toliko godina prati, ali svi vjerujemo u pozitivan ishod i nove koncerte”, službeno su jučer priopćili iz pjevačeva tima na njegov 70. rođendan, kojega je proslavio u krugu obitelji.

Omiljeni glazbenik silno je želio održati splitske koncerte u pratnji Zagrebačke filharmonije po uzoru na onaj kojega je prošlog proljeća otpjevao u dupkom ispunjenoj zagrebačkoj Areni. Jako su to željeli i njegovi brojni obožavatelji koji su u rekordnom roku pokupovali svih 20.000 ulaznica za oba koncerta što se nije dogodilo u povijesti bilo kojega domaćeg izvođača.

'Velika je čast kad ljudi dolaze, a znaju šta će čut!'

- Velika je čast kad ljudi toliko godina prate i ponovo dolaze na koncert di znaju šta će čut – bilo je drago čuti i Oliveru da ga toliki broj ljudi poštuje i voli. Na tome im je htio zahvaliti na najbolji mogući način – pjesmom, ali je zbog liječenja odlučio poslušati savjet organizatora, stati na loptu i posvetiti se oporavku.

Četvrti, posljednji ciklus kemoterapije prilično je oslabio njegov organizam, nuspojave ga, nažalost, nisu zaobišle, zbog čega je pjevaču, trenutno više nego išta, potreban mir.

- Nećemo ništa forsirati, pričekat ćemo da se Oliver dobro oporavi i idemo dalje. Kad uistinu bude dobro onda ćemo raditi koncerte – kazao nam je organizator Neno Drobnjak, koji je s Oliverovom diskografskom kućom Aquarius Records, prije službenog priopćenja o otkazivanju koncerata, tijekom jučerašnjeg dana rješavao stvari tehničke prirode.
 

S Eventimom povrat novca od ulaznica, a s vodećim ljudima iz Spaladium Arene se, osim otkazivanja, pričalo i o mogućim novim datumima.

'Bitno je da se posveti sebi, svi smo uz njega!'

- Sve smo dogovorili s Oliverom, sugerirali mu da se kvalitetno oporavi, pa ćemo lako napraviti koncerte. Neke su procjene na proljeće, ali o tom potom. Bitno je da se Oliver posveti sebi, svi smo uz njega – apostrofirao je Drobnjak zahvaljujući svim partnerima i sponzorima koncerta, koji su bez zadrške podržali njihovu odluku.

“Zdravlje na prvom mistu... Ozdravi nam Olivere pa ćemo pivat”; “Samo ozdravi nam Ti”! Bit će koncerata...; “Sretan rođendan uz želju za što skorije ozdravljenje. Drži se stari morski vuče, uz tebe je Boka cijela”; ”Oli legendo, izdrži! Moraš! Ja sam iz Sarajeva planirala da dođem da te slušam. Bori se... za sebe, za nas, za muziku. Bori se...”;”Moj najdraži pjevač! Idol! S tvojim hitovima, pjevajući ih, osvajao sam mnogo nagradana amaterskim festivalima! Svako putovanje sam uživao uz tvoje pjesme, zaručio sam suprugu uz tvoju pjesmu, brojao zvijezde s istom..... Ozdravi! Trebamo te. Imamo jos mnogo lijepih trenutaka u kojima želimo uživati slušajući te”, nizale su se poruke obožavatelja na Oliverovom službenom Facebook profilu čim se pronijela vijest o otkazivanju koncerata.

Diskografska kuća Aquarius Records dala je i upute kako do povrata novca za kupljene ulaznice. Povrat će početi od srijede, 13. prosinca, od kada će svi kupci moći dobiti novac na prodajnom mjestu gdje su kupili ulaznice. Ukoliko su ulaznice kupili putem stranice www.eventim.hr (http://www.eventim.hr/), povrat će dobiti automatski na terećenu karticute se nije potrebno javljati Eventimu.

Kupci koji su kupili ulaznice na blagajni Spaladium Arene u Splitu ili uplatom na Eventimov bankovni račun dobit će povrat novaca na svoj broj bankovnog računa, koji trebaju javiti e-mailom na info@eventim.hrzajedno s naznakom broja narudžbe. Zbog velikog broja prodanih ulaznica moguće je da će se cjelokupni povrat novca odvijati u nešto dužem razdoblju nego je to uobičajeno, pa organizatori mole za razumijevanje.

24. travanj 2024 05:00