Vaterpološteta

Sve je isto k‘o i lani, Jadran opet poražen u dvije i zapeo u polufinalu

1. svibnja 2021. - 19:48

Sve je isto k'o i lani, Mladost je dvokorakom preskočila Jadran i plasirala se u finale doigravanja za prvaka Hrvatske. Ponovno je to, kao prije nekoliko dana u Zagrebu (10:5), bila prilično lagana pobjeda "žabaca", ostvarena praktički nakon samo desetak minuta igre.

Jadranaši su na svom Poljudu priželjkivali majstoricu, no njihova nada nije bila dugoga vijeka. U Zagrebu su na prvi gol čekali 11 minuta za smanjenje na 1:4, a u Splitu šest minuta za 1:3 (Marinić Kragić). Kad tako uđeš u susret protiv momčadi kao što je Mladost, teško se kasnije vraćati.

Nakon neiskorištenog igrača više Jadrana krajem prve četvrtine, Mladost je početkom druge prelomila susret. Zabili su Radu i Harkov pa je poslije 11 minuta već bilo 5:1 za goste. Tu je nestala bilo kakva neizvjesnost. Mlados...

23. travanj 2024 09:05