Vaterpoloizgubio živce

Ivica Tucak: Ovo je jedna dobra opomena da nema završene utakmice dok sudac ne odsvira kraj

16. siječnja 2020. - 23:44

Izbornik i kapetan hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak i Andro Bušlje složili su se kako je u 11-10 pobjedi protiv Crne Gore kojom je osiguran prolazak u četvrtfinale Europskog prvenstva u Budimpešti, dogodio pad koncentracije u posljednjoj četvrtini u koju se ušlo s vodstvom 10-5.

"Dobro da se ovo dogodilo i da se unatoć tome dobila utakmica, dobro ćemo je izanalizirati. Dogodio nam se pad koncentracije misleći da je utakmica gotova i riješena, a u sportu toga nema. Prema tome ovo je jedna dobra opomena da nema završene utakmice dok sudac ne odsvira kraj. Ja sam to i rekao igračima na sastanku, krajnji fokus nam mora biti pobjeda nakon ukupne 32 minute igre. Ipak, dojam ne može pokvariti one odlične tri četvrtine utakmice i to je pravi put Hrvatske reprezentacij...

23. travanj 2024 15:43