Vaterpolološa vijest

Bezidejni Jadran teško poražen od Mladosti na Poljudu

Piše P.S.
31. ožujka 2021. - 20:48

Gosti su bolje otvorili dvoboj, nakon prve četvrtine bilo je čak 5:1 uz dva realizirana peterca za „žapce“.

Jadran je djelovao bezidejno, nisu uopće uspijevali doći do izrađenih prilika za šut, dok je Mladost s druge strane trpala kao na traci. Nakon svega deset minuta Mladost je povela čak 7:1., minutu kasnije i 8:1...

Utakmica je počela sličiti na onu u Ligi prvaka između Jug Adriatic osiguranja i Pro Recca. Mladost, koja je prije nekoliko dana izgubila od Splićana u utakmici za treće mjesto Regionalne lige, sada je gospodarila bazenom, dok jadranaša nije bilo nigdje.

Dvije minute do kraja utakmice bilo je okruglih deset golova u mreži domaće momčadi, a samo jedan gol zakoprcao se iza leđa mladostaša. Bio je to dojam kako je to jedna od onih utakmica u kojoj baš ništa n...

18. travanj 2024 19:05