Tenisnakon skoro dva sata

Petra Martić pobijedila Ruskinju Varvaru Gračevu i plasirala se u drugo kolo WTA turnira u Pragu

11. kolovoza 2020. - 13:02

Najbolja hrvatska tenisačica Petra Martić (WTA - 14.) trebala je jedan sat i 50 minuta za pobjedu nad 20-godišnjom Ruskinjom Varvarom Gračevom (WTA - 101.), kojom je se plasirala u 2. kolo WTA turnira u Pragu.

Martić će u 2. kolu igrati protiv pobjednice dvoboja dvije Čehinje, Kristyne Pliškove (WTA - 69.) i 15-godišnje juniorke Linde Fruhvirtove (WTA - 820.) koji je u ponedjeljak prekinut pri vodstvu Pliškove 3-2 u prvom setu.

Najbolja hrvatska tenisačica je protiv 20-godišnje Ruskinje dobro počela meč, napravila 'break' u trećem gemu i tu prednost držala do desetog gema kad je servirala za osvajanje prvog seta. Međutim, Petra je ostala bez poena pa je prvi set odlučen u 'tie-breaku'. Tu je do izražaja došlo iskustvo 29-godišnje Dućanke, koja je iskoristila sve pogreške svoje s...

18. travanj 2024 21:08