Vlašić zabio dva gola u moskovskom derbiju: CSKA je ovom pobjedom ostao u borbi za plasman Ligu prvaka

Piše hina
30. lipnja 2020. - 23:22

U derbiju 25. kola ruskog nogometnog prvenstva, velikom moskovskom okršaju CSKA je pobijedio Spartak sa 2-0, a oba gola na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

CSKA je ovom pobjedom ostao u utrci za jedno od mjesta koje vodi u Ligu prvaka.

Vlašić je doveo CSKA u vodstvo u 27. minuti uz veliku pomoć suparničkog vratara Aleksandra Maksimenka. Hrvatski veznjak je pucao sa 20 metara, a Spartakov vratar loše reagirao.

Mladi Splićanin je stavio točku na 'i' u šestoj minuti nadoknade nakon brze kontre. Primio je dobar pas Arnora Sigurdssona, izašao jedan na jedan s golmanom i lakoćom zabio svoj deveti gol ove sezone.

Spartak je od 77. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Roman Zobnin. Vlašić je na terenu proveo cijeli susret, dok je Kristijan Bistr...

20. travanj 2024 05:39