Udinese šokirao Romu na Olimpicu: s ovom pobjedom se udaljio od zone ispadanja, Kaliniću posljednjih dvadesetak minuta

2. srpnja 2020. - 23:49

U posljednjoj utakmici 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je kao gost na Olimpijskom stadionu u Rimu iznenađujuće svladao Romu sa 2-0 (1-0).

Prvi pogodak na utakmici postigao je Lasagna već u 12. minuti, da bi pobjedu gostiju osigurao Nestorovski u 78. minuti.

Roma, za koju je hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao do 72. minute, od 29. je minute ostala s igračem manje jer je zbog neopreznog starta isključen Perotti.

Udinese se s ova tri boda udaljio od zone ispadanja, sada je 14. sa 31 bodom koliko imaju i 13. Fiorentina te 15. Torino, dok je Roma ostala peta sa 48 bodova.

20. travanj 2024 04:24