Strani nogometbundesliga

Sam je sve riješio: show Andreja Kramarića koji je hat-trickom donio pobjedom Hoffenheimu na gostovanju kod Kolna

19. rujna 2020. - 18:11

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odlično je krenuo u novu sezonu Bundeslige postigavši u subotu hat-trick za pobjedu Hoffenheima 3-2 u gostima kod Koelna.

Kramarićeva golijada krenula je u 3. minuti. Domaći branič Jonas Hector loše je vratio vratio loptu svom vrataru, Kramarić je dobro pratio situaciju i doveo je u vodstvo Hoffenheim.  Kramarić je mogao povećati vodstvo gostiju u 17. minuti, bio je u odličnoj prilici, ali vratar Koelna uspio je obraniti.

Koeln je izjednačio preko Sebastiana Anderssona u 22. minuti. No, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+3) Kramarić iz penala ponovno donosi prednost Hoffenheimu.

Završnica utakmice donijela je puno uzbuđenja. Dominick Drexler u 86. minuti donosi izjednačenje Koelnu i tada je izgledalo da će susret završiti...

19. travanj 2024 06:02