Real Madrid izgubio u gostima kod Betisa i propustio vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva

8. ožujka 2020. - 23:24

Nogometaši madridskog Reala propustili su vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su na gostovanju kod Betisa u Sevilli u susretu 27. kola izgubili sa 1-2 (1-1) i tako ostali dva boda iza vodeće Barcelone.

Do završnice prvog poluvremena niti jedna momčad nije stvorila ni priliku za pogodak, a onda je prvo Betis poveo golom Sidneija (40) da bi Real poravnao iz kaznenog udarca kojega je realizirao Benzema (45+3-11m) nakon prekršaja na Marcelu.

U drugom poluvremenu Joaquin je propustio veliku priliku za Betis u 55. minuti, on je zaobišao i vratara Courtoisa, no potom je uputio preslab udarac prema golu pa je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić izbio loptu s gol-linije. No, ono što nije realizirao Joaquin jest Tello koji je u 82. minuti izbio sam pred gostujućeg v...

19. travanj 2024 09:54