Strani nogometu životnoj formi

Nikola Vlašić ponovno strijelac: Lokomotiv slavio u gradskom derbiju nad CSKA pogotkom iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi

16. srpnja 2020. - 21:57

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić postigao je gol u porazu svog CSKA u gradskom derbiju Ruske lige protiv Lokomotive Moskva (1-2).

Mirančuk je iz penala u 33. donio vodstvo Lokomotivu, a Vlašić je izjednačio u 71. minuti, svojim 11. prvenstvenim pogotkom ove sezone. U sudačkoj nadoknadi Mirančuk je ponovno pogodio iz penala za pobjedu domaćina, koji je potvrdio drugo mjesto s 54 boda, dok je CSKA uoči zadnjega kola ostao četvrti s 47 bodova.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, Kristijan Bistrović je ušao u 92. minuti, dok je Vedran Ćorluka igrao svih 90 minuta za Lokomotiv.

18. travanj 2024 20:58