Strani nogomethrvati uspješni

Niko Kovač ostvario premijernu pobjedu na klupi Monaca, Toma Bašić strijelac za Bordeaux

30. kolovoza 2020. - 18:38

Hrvatski nogometni stručnjak Niko Kovač ostvario je premijernu pobjedu na klupi Monaca nakon što je momčad iz Kneževine u susretu 2. kola Le Championnata na gostovanju porazila Metz sa 1-0.

Monaco je otvorio sezonu domaćim remijem (2-2) protiv Reimsa, a u drugom kolu stigao je i do pobjede.

Pogodak odluke zabio je Benoit Badiashille u 22. minuti. Momčad iz Kneževine završila je susret s igračem manje nakon što je u prvoj minuti drugog poluvremena isključen Youssouf Fofana zbog drugog žutog kartona.

Prvu pobjedu sezone dohvatio je i Bordeaux porazivši na gostovanju Angers sa 2-0, a drugi gol na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Toma Bašić.

Bordeaux je poveo u 25. minuti preko Josha Maje, a samo dvije minute kasnije Bašić je zabio za 2-0. Bivši igrač Hajduka proveo je ...

16. travanj 2024 14:40