Strani nogometludo slavlje

Veliko iznenađenje u francuskom Kupu: četvrtoligaš nakon penala izbacio Montpellier

29. siječnja 2020. - 07:12

Nogometaši Saint-Etiennea plasirali su se u četvrtfinale Francuskog kupa zahvaljujući minimalnoj 1-0 (1-0) pobjedi na gostovanju kod Monaca u osmini finala igranoj u utorak. Jedini gol na utakmici postigao je Bouanga (24).

Ranije u utorak hrvatski stoper Mateo Pavlović odigrao je svih 120 minuta za Angers koji je izgubio od Rennesa sa 4-5 (0-2, 3-3) nakon produžetka. Gosti iz Rennesa vodili su sa 2-0 i 3-1, ali Angers je s dva gola u posljednjih pet minuta uspio izboriti produžetak. No, u dodatnih 30 minuta ponovno je do prednosti stigao Rennes. Iako je Angers uspio još jednom izjednačiti, nije to uspio i nakon što je Gelin u 110. minuti osigurao još jednu prednost gostima.

Veliko iznenađenje priredio je četvrtoligaš Belfort koji je boljim izvođenjem 11-eraca izbacio prvoligaša ...

19. travanj 2024 19:31