Strani nogometutrka za europu

Milan nastavio pobjednički niz: odigrali su fantastično drugo poluvrijeme i preokrenuli Parmino vodstvo

15. srpnja 2020. - 21:51

Nogometaši Milana nastavili su seriju pozitivnih rezultata u talijanskom prvenstvu svladavši kao domaćini u susretu 33. kola Parmu sa 3-1 (0-1).

Gosti su poveli krajem prvog poluvremena golom Kurtiča (44), no početkom nastavka domaći su vrlo brzo preokrenuli odličnim golom Kessiea (55) i lijepom akcijom koju je okrunio Romagnoli (59). Konačnih 3-1 postavio je Calhanoglu (77). Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić igrao je za Milan od 61. minute.

Sedmi Milan sada ima 53 boda, kao i šesti Napoli, koji je na gostovanju kod Bologne igrao 1-1, bod više uz utakmicu manje ima peta Roma, a sedam bodova manje uz također utakmicu manje ima osmi Sassuolo. Parma je 12. sa 40 bodova.

U Bologni je Napoli poveo golom Manolasa (7) iz gužve u kaznenom prostoru, dok je poravnao Barrow (80...

24. travanj 2024 19:39