Strani nogometbundesliga

Kramarić postigao gol u pobjedi svog Hoffenheima, Leipzig ‘isprašio‘ Herthu s visokih 6:0

25. rujna 2021. - 17:44

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćoj pobjedi Hoffenheima (3-1) nad Wolfsburgom.

Gosti su poveli preko Bakua (25), a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Kramarić je udarcem glavom izjednačio. U nastavku je Hoffenheim pogocima Baumgartnera (74) i Kaderabeka (86) došao do potpunog preokreta i prvog poraza Wolfsburga.

Leipzig je kod kuće s čak 6-0 "isprašio" Herthu, a do 55. minute je za domaće igrao Joško Gvardiol, koji je teren napustio zbog ozljede.

Bayer Leverkusen je kod kuće svladao Mainz s 1-0 golom Wirtza, a pogodak Behrensa dva minuta prije kraja donio je pobjedu Union Berlinu protiv Arminie.

Eintracht i Koeln su odigrali 1-1, a popodne je sraz dviju Borussija.

Vodi Bayern sa 16 bodova ispred Wolsburga (13) i Bayera (13), te Borussie Dortmund (12).

20. travanj 2024 05:27