Kovačev Monaco uvjerljivo slavio protiv ‘davljenika‘ Dijona i ostao u utrci za prvaka

11. travnja 2021. - 20:44

Francuski nogometni prvoligaš Monaco, pod vodstvom bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača, očekivano je slavio s 3-0 (0-0) protiv posljednjeplasiranog Dijona, koji je već praktično preselio u drugoligaško društvo.

Vodstvo Monacu donio je Crnogorac Stevan Jovetić u 49. minuti, kad je poslao loptu u mrežu nakon što je gostujući vratar obranio kazneni udarac Ben Yedderu. Ovaj se francuski napadač iskupio pogotkom u 63. minuti, a u 89. minuti je dobio novu priliku s bijele točke i postavio konačnih 3-0.

Monaco je sa 65 bodova ostao na trećem mjestu i u utrci za prvaka Francuske. Vodeći Lille bježi mu četiri boda, a drugoplasirani PSG samo bod.

Nogometaši Saint-Etiennea svladali su Bordeaux s uvjerljivih 4-1 (2-1). Trostruki strijelac za pobjednike bio je Tunižanin Khazri (...

23. travanj 2024 17:54