Strani nogometzabili nakon 360 minuta

Konačno stigli do pobjede. PSG u sudačkoj nadoknadit uspio slomiti otpor Metza, bez Neymara i Mbappea su skromna momčad

16. rujna 2020. - 23:54

Nakon dva uvodna poraza, francuski nogometni prvak Paris Saint Germain slavio je protiv Metza sa 1-0 upisavši prvu pobjedu ove sezone.

Nakon što je otvorio sezonu porazima od Lensa (0-1) i Marseillea (0-1), PSG je teškom mukom slomio Metz, a pobjednički pogodak zabio je Julian Draxler u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to još jedna blijeda predstava francuskog prvaka koji je nastupio bez suspendiranog Neymara, te Kylaina Mbappea koji je izvan stroja zbog koronavirusa.

Ako računamo i finale Lige prvaka u kojem je PSG izgubio od Bayerna sa 0-1, Parižani su bili bez postignutog gola čak 360 minuta.

PSG je i ovu utakmicu završio s igračem manje, nakon što je u 65. minuti 'pocrvenio' Abdou Diallo. U posljednja dva susreta Parižani su sakupili četiri crvena kartona, koliko i ...

19. travanj 2024 01:32