Još jedna luda utakmica: Tudor poražen od Milana nakon velikog preokreta, ozljeda Rebića

16. listopada 2021. - 22:59

Milan se privremeno popeo na vrh ljestvice talijanske Serie A, nakon što je u subotnjem dvoboju na San Siru velikim preokretom pobijedio Veronu s 3-2, iako su gosti do 59. minute imali dva gola prednosti.

Momčad pod vodstvom Igora Tudora odigrala je vrlo dobro prvo poluvrijeme i već u 7. minuti došla do prednosti pogotkom Gianluce Caprarija. U 24. minuti je Čeh Antonin Barak udvostručio Veroninu prednost iz kaznenog udarca koji je dosuđen zbog prekršaja Romagnolija na bivšem hrvatskom reprezentativcu Nikoli Kaliniću.

Jedan od boljih Milanovih igrača u prvom poluvremenu bio je Ante Rebić, ali je zbog ozljede bio prisiljen napustiti igru u 36. minuti, a zamijenio ga je Portugalac Rafael Leao. To će se pokazati značajnim u nastavku utakmice, kad je Milan pokazao svoju kvalitetu....

18. travanj 2024 08:14