Strani nogometmoćni Manchester united

Hrvatski reprezentativac strijelac na gostovanju kod Espanyola za oproštaj CSKA od europskih natjecanja

13. prosinca 2019. - 00:21

U skupini H Ludogorec se pridružio Espanyolu koji je bio siguran putnik i prije zadnjeg kola. U susretu za prolaz Ludogorec je odigrao 1-1 protiv Ferencvarosa i obranio bod viška. Domaćin je poveo u 24. minuti golom Lukokija, a izjednačio je Signevich u petoj minuti nadoknade.

U drugom susretu koji nije imao rezultatsku važnost CSKA je na gostovanju pobjedio Espanyol sa 1-0, a gol odluke zabio je Nikola Vlašić u 84. minuti. Dvije minute kasnije Nikola je zamijenjen, dok je Kristijan Bistrović odirao cijeli susret.

Manchester United je u izravnom sudaru za prvo mjesto u skupini L na Old Traffordu porazio AZ sa 4-0, a zanimljivo "Crveni vragovi" su sva četiri gola zabili u razmaku od 11 minuta. Strijelci su bili Young (53), Greenwood (58, 64) i Mata (62-11m).

18. travanj 2024 08:36