Strani nogometpravedan ishod

Haland propustio kazniti ‘građane‘: Manchester City u zadnjoj minuti došao do pobjede koja mu ostavlja nadu u uzvratu

6. travnja 2021. - 23:15

U prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka u Manchesteru su nogometaši Manchester Citya pobijedili Borussiu Dortmund s 2-1 (1-0) i stekli minimalnu prednost pred uzvrat 14. travnja.

"Građani" su poveli u 19. minuti golom Kevina De Bruynea, izjednačio je Marco Reus u 84. minuti, a pobjedu Cityju donio je Phil Foden u 90. minuti

City je došao do 27. pobjede u zadnjih 28 utakmica, te potvrdio da je klub u najboljoj formi u cijeloj Europi. Ishod je potpuno realan, Englezi su zaslužili pobjedu, a Nijemci pogodak u gostima, ali će odluka ipak pasti 14. travnja u Dortmundu.

Dvoboj na Etihadu započeo je sjajnom kontrom gostiju u 7. minuti, Haaland je dodao Bellinghamu, a udarac Engleza u njemačkoj momčadi brani Ederson.

Svoju prvu šansu City je prretvorio u gol u 17. minuti pr...

20. travanj 2024 02:20