Strani nogometLIGA PRVAKA

Golijade gostiju: City se u Belgiji vratio na pobjedničku stazu, Sporting razbio Turke

19. listopada 2021. - 20:56

Nogometaši Manchester Cityja porazili su na gostovanju Club Brugge sa 5-1 u prvom susretu trećeg kola A skupine Lige prvaka, dok je u dvoboju iz C skupine Sporting u Lisabonu porazio Bešiktaš sa 4-1.

Nakon što je u prošlom kolu izgubio od PSG-a, City se u Belgiji vratio na pobjedničku stazu ostvarivši uvjerljivu pobjedu.

"Građani" su mrežu domaćina prvi put zatresli u 13. minuti, no pogodak je poništen nakon asistencije VAR-a. I u 30. minuti je VAR odlučivao, no ovoga puta gosti su bili zadovoljni odlukom, Cancelo je zabio za 1-0.

Na 2-0 je povisio Mahrez iz kaznenog udarca u 43. minuti, a u 53. minuti je Kyle Walker pogodio za 3-0. Golijadu je nastavio Cole Palmer u 67. minuti postigavši pogodak u svom debiju u Ligi prvaka i to dvije minute nakon što je ušao u igru. U 81. min...

20. travanj 2024 09:14