Strani nogometrusko prvenstvo

Fantastični Nikola Vlašić nastavlja tresti mreže, no ne može sam izvući CSKA, Moro za pola sata igre skrivio kazneni udarac

22. kolovoza 2020. - 21:22

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić drugo kolo u nizu postigao je pogodak za CSKA u ruskom prvenstvu, no moskovski sastav je izgubio obje utakmice.

Vlašić se večeras upisao među strijelce u domaćem porazu od Rubina 1-2, a identičnim rezultatom CSKA je prije tri dana poražen i od Zenita, u susretu u kojem je mladi Splićanin zabio fantastičan pogodak.

Rubin je poveo u 37. minuti golom Bakajeva, a samo dvije minute kasnije Vlašić je izjednačio. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Makarov je zabio za prvu pobjedu gostiju ove sezone.

Vlašić je u drugom porazu svoje momčadi u prva četiri kola, igrao do 85. minute, dok je Kristijan Bistrović zaigrao u posljednjih šest minuta. Filip Uremović je za goste odigrao cijeli susret, dok Silvije Begić nije ula...

20. travanj 2024 07:39