Strani nogometeuropska liga

Bivši europski prvak bez devet prvotimaca slavio u nevjerojatnoj utakmici prepunoj obrata i golova, nakon 120 minuta igre rezultat je bio 6:6...

18. rujna 2020. - 07:31

Nogometaši FCSB-a (bivša Steaua) izborili su plasman u 3. pretkolo Europske lige nakon jedne od luđih utakmica ovog natjecanja.

Rumunjski sastav je na gostovanju u Senti pobijedio Bačku Topolu sa 5-4 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je utakmica poslije 120 minuta igre završila čak 6-6 pri čemu su dva gola pala u sudačkoj nadoknadi utakmice.

FCSB je u Sentu stigao bez čak devet prvotimaca koji su ispali iz sastava zbog koronavirusa koji je "ušao" u klub".

Rumunjski klub je imao samo tri rezervna igrača, pri čemu dva veznjaka i napadača. Usprkos svemu bivši europski prvak je uspio ostvariti pobjedu u nevjerojatnoj utakmici prepunoj obrata i golova.

Domaćin je vodio 2-0, FCSB je smanjio na 2-1, a potom s igračem više izjednačila. Domaćin je stigao do nove prednosti ...

19. travanj 2024 21:55