Strani nogometbundesliga

Bayern, Borussia Dortmund i Leipzig upisali pobjede: Stanišić susret s Hoffenheimom odgledao s klupe, Kramarić odigrao svih 90 minuta

23. listopada 2021. - 19:47

Bayerna, Leipziga i Borussie (D) ubilježili su pobjede u 9. kolu Njemačke lige.

Bayern je s uvjerljivih 4-0 nadigrao u Muenchenu Hoffenheim i ostao na vrhu. Golove su za Bavarce dali Gnabry (16), Lewandowski (30), Choupo Moting (82) i Coman (87). Lewandowski je došao do 10 ligaških golova, a Poljak je sada postigao 26 golova u 34 prvenstvene utakmice u kalendarskoj 2021. godini, samo šest manje od rekorda Bundeslige svih vremena koji je postavio Gerd Mueller 1972. godine.

Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna, a Andrej Kramarić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Borussija je bez ozlijeđenoga Haalanda i još pod dojmom katastrofalnog poraza od Ajaxa u Ligi prvaka s 3-1 slavila kod pretposljednje Arminije.  Dortmund je poveo u 31. minuti pogotkom Emre Cana iz jedanaesterca, a dru...

19. travanj 2024 11:53