Barcelona slavila protiv Levantea i prekinula crni niz od tri utakmice bez pobjede

26. rujna 2021. - 18:35

U susretu sedmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Levante sa 3-0 upisavši prvu pobjedu u posljednja četiri nastupa.

Nakon što je glatko izgubila od Bayerna u Ligi prvaka (0-3), a potom remizirala protiv Granade i Cadiza, Barcelona je napokon pronašla žrtvu, pobijedivši Levante sa 3-0.

Barca je već nakon 14 minuta vodila 2-0 golovima Nizozemaca Memphisa Depaya (7-11m) i Luuka de Jonga (14), a potom u nastavku susreta promašila sedam, osam sjajnih prilika. U samoj završnici susreta Ansu Fati je potvrdio pobjedu katalonskog sastava.

Gosti su tek u 81. minutu prvi put zapucali u okvir Barcina gola.

U ranije odigranom susretu Osasuna je na gostovanju pobijedila Mallorcu sa 3-2. Gosti su poveli, Mallorca je okrenula rezultat s dva gola, da bi Osa...

24. travanj 2024 05:14