Barcelona prekinula negativni niz i dobila derbi protiv Valencije

17. listopada 2021. - 23:46

U derbiju devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je Camp Nou pobijedila Valenciju sa 3-1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza.

Barca je u zadnjih šest nastupa zabilježila samo jednu pobjedu, pri čemu je zadnje dvije utakmice izgubila, u Ligi prvaka od Benfice (0-3), a potom u prvenstvu od Atletico Madrida (0-1).

Novi poraz dodatno bi pokvario ne baš blistavu situaciju na Camp Nou. Srećom, po navijače katalonskog kluba, Barca je protiv Valencije slavila sa 3-1 i "kupila" malo mira.

Međutim, nije počelo dobro po Katalonce. Gosti su poveli u 5. minuti golom Josea Gaye, no u 13. je izjednačio Ansu Fati. Do kraja poluvremena Barca je uspjela okrenuti rezultat, a za 2-1 je zabio Memphis Depay iz kaznenog udarca u 42. minuti. U nastavku je utakmica bila otvorena, a susr...

19. travanj 2024 17:49