Barcelona kiksala protiv Cadiza: Katalonci su dominirali cijelu susret, kazna je stigla u pred sam kraj utakmice

21. veljače 2021. - 16:31

Nogometaši Cadiza priredili su iznenađenje odigravši 1-1 na Camp Nou protiv Barcelone u susretu 23. kola španjolskog prvenstva.

Barcelona je dvoboj protiv Cadiza dočekala sa sedam uzastopnih ligaških pobjeda i očekivao se novi trijumf Katalonaca koji su imali priliku iskoristiti kiks vodećeg Atletico Madrida nakon što je momčad Diega Simeonea u subotu kod kuće izgubila od Levantea (0-2).

Barca je dominirala cijeli susret, ali nije uspjela prelomiti utakmicu, a kazna je stigla u 89. minuti kada su gosti izjednačili "ukravši" Kataloncima važne bodove u borbi za naslov prvaka.

Domaćin je stigao do vodstva u 32. minuti golom Lionela Messija iz kaznenog udarca. U prvih 45 minuta Messi i društvo zabili su još dva gola, no oba su poništena zbog zaleđa. U nastavku susreta Barca je ...

16. travanj 2024 18:15