Strani nogometLiga prvaka

Antonio Čolak zabio za pobjedu Malmoa, Kahlina branio

Piše HINA
7. srpnja 2021. - 21:45

Povremeni hrvatski reprezentativac Antonio Čolak nastavio je s odličnim igrama u dresu Malmoa postigavši jedini pogodak u pobjedi 1-0 protiv Rige u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka.

Švedski prvak je u prvom susretu porazio Rigu sa 1-0, a Čolak je pobjednički pogodak postigao u 50. minuti. Dodajmo kako su gosti od 41. minute igrali bez isključenog Yunusa Muritala.

Čolak je u redove Malmoa stigao u ožujku ove godine na posudbu iz PAOK-a gdje se nije previše naigrao. Podsjetimo, bivši igrač Rijeke je u PAOK preselio u rujnu prošle godine, no u Grčkoj se nije najbolje snašao i novu priliku je potražio u Švedskoj. Za Malmo je u deset nastupa postigao već šest golova.

Za goste nije branio Ivan Brkić, bivši vratar Istre 1961, Lokomotive i Cibalije koji je u Rigu stigao ...

24. travanj 2024 19:51