Ostalopregled nhl večeri

Washington Capitalsi na rubu ispadanja, Philadelphia pobijedila Montreal i povela sa 2-1 u seriji

17. kolovoza 2020. - 09:54

Osvajači Stanley Cupa 2018. godine, Washington Capitalsi na rubu su ispadanja u prvoj rundi doigravanja Istočne konferencije NHL lige.

NY Islandersi su upisali i treću pobjedu protiv Washingtona, ovoga puta nakon produžetka sa 2-1 i u seriji na četiri pobjede vode sa 3-0.

Junak utakmice igrane pred praznim tribinama Scotiabank Arene u Torontu bio je Mathew Barzal, koji je postigao gol u petoj minuti produžetka.

"Znali smo da će biti čvrsto i teško," kazao je Barzal dodavši, "ušuljao sam se u pravo vrijeme, bila je to sjajna asistencija Jordana Eberlea."

Islandersi su poveli u 15. minuti golom Andersa Leea, a izjednačio je u šestoj minuti druge dionice Evgeni Kuznjecov.

"Sada smo u teškoj situaciji, ali još nije gotovo. Ne smijemo razmišljati o trenutačnom rezultatu u serij...

19. travanj 2024 12:45