Ostalofutsal

Universitas nastavio s odličnim rezultatima, Vrgorac slavio u Dubrovniku, Crnica propustila priliku protiv Dinama

Piše Darko Rapić, Tonči Vlašić, Toni Bilić
21. veljače 2021. - 08:05

Malonogometaši Universitasa nastavili su s odličnim rezultatima, na Gripama su svladali Osijek Kelme sa 6:2.

Žustri početak ‘studenata’ rezultirao je ranim pogotkom. Gotovčev udarac iznenadio je vratara Živkovića, a odbijanac je ispratio Kosor i iz blizine pogodio za vodstvo svoje momčadi. U 17. je Gotovac zabio za 2:0, najboljem strijelcu Universitasa bio je to deseti pogodak.

U nastavku su Splićani krenuli žestoko, vratar gostiju iskazao se obranama. Međutim, u 26. su Šuljić i Kosor duplim pasom izigrali gostujuću obranu, a potonji se upisao u strijelce.

Ubrzo se u strijelce se upisao i Hrstić zabivši za 4:0, da bi se u 31. minuti još jednom uspješnim pokazala kombinacija Kosor-Gotovac za velikih 5:0. Gosti su s golmanom-igračem smanjili, no Kosor je novim pogotkom vrat...

20. travanj 2024 17:04