Ostalosjajna utakmica

Tampa ponovno slavila u produžetku protiv Columbusa i izborila drugi krug doigravanja

20. kolovoza 2020. - 08:31

Hokejaši Tampa Bay Lightninga probili su se u drugi krug doigravanja za Stanley Cup, nakon što su preokretom došli do pobjede nad Columbus Blue Jacketsima svladavši ih sa 5-4 (2-1, 0-2, 2-1, 1-0) u produžetku.

Pobjednički pogodak postigao je Brayden Point nakon 5:12 minuta igre u dodatnom vremenu, a momčad s Floride je u posljednjih osam minuta osnovnog dijela utakmice nadoknadila zaostatak 2-4. Zanimljivo, Point je bio strijelac pobjedničkog pogotka u petom produžetku prvog dvoboja u seriji, koji je postao četvrta najduža utakmica u NHL povijesti.

Tampa Bay je u petom dvoboju poveo sa 2-0 golovima Tylera Johnsona (6) i Blakea Colemana (7), da bi Columbus odgovorio sa četiri uzastopna pogotka koje su postigli Nick Foligno (12), Kevin Stenlund (30), Alexander Wennberg (40) i Oli...

24. travanj 2024 01:46