Ostalofutsal

Novo Vrijeme osvojilo neslužbeno izdanje Superkupa Hrvatske nakon tijesne pobjede nad Vrgorcem

Piše Vedran Babić
24. rujna 2021. - 22:18

Novo Vrijeme pobjednik je neslužbenog izdanja Superkupa Hrvatske u futsalu koji bi se sljedeće sezone trebao održati službeno pod okriljem HNS-a. Nakon što su sa 6:0 svladali Futsal Dinamo, Makarani su u finalu s 2:1 bili bolji od domaćina Vrgorca.

Iako se nije radilo o "pravom" Superkupu, već prvenstveno o finalu pripremnog turnira, oba sastava ovaj su dvoboj shvatila ozbiljno kao da se radi o finalu prvenstva. Igralo se čvrsto, borbeno, žestoko i pobjeda je na kraju otišla u Makarsku.

Gosti su poveli golom Tonija Jelavića 45 sekundi prije kraja prvog poluvremena s desetak metara, a u 30. je Pulinho povisio na 2:0 nakon što mu je prodorom po lijevoj strani sve pripremio Vuković.

Pet minuta prije isteka vremena Grbavac je vratio Vrgorac u igru, završne dvije minute domaćin je ...

19. travanj 2024 15:41