KošarkaTrese se Višnjik

Tornado upao na 'presicu' i poručio Pipanu: Mi vas ovdje ne želimo, gospodo doviđenja

21. listopada 2018. - 22:14
zadar_mornar3-211018

Serija od četiri poraza Zadra u regionalnoj ABA ligi nikomu nisu dobro sjela, napose publici, koja se nije uopće okomila na igrače, nego su strelice usmjerene prema treneru Alešu Pipanu.

Inače, nije moglo početi bolje, gosti se nisu pravo ni nauživali ljepote koju nudi zadarska dvorana, a već su bili na minus devet. Čim su se vratili u utakmicu, napravljena je serija Mornara 10:2, jer su uspjeli prodati nekoliko kontranapada. Onda je prve minute kod domaćina dobio William Magarity, odmah se predstavio "tricom", pa "dvicom" i jednom ukradenom loptom, te skokom.

Potom je Domagoj Vuković, prvu četvrtinu zaključio za lijepu prednost (27:18). Crnogorska momčad se iza toga razgoropadila, preciznije, sve ovlasti dobio je Antabia Waller, nanizao je deset poena i otišao na klupu. Gdje je...

19. travanj 2024 11:38