Košarkafalio im dragič

Kvartet zabio preko dvadeset poena: Boston se vratio u igru i smanjio vodstvo Miamija u finalu Istočne konferencije NBA

20. rujna 2020. - 16:31

U finalu Istočne konferencije NBA lige košarkaši Boston Celticsa noćas su svladali Miami Heat sa 117-106, ali Miami i dalje vodi sa 2-1 u pobjedama.

Za razliku od prve dvije utakmice kada je Boston prokockao veliku prednost, ovaj puta to nije bio slučaj. Na poluvremenu Celticsi su imali 13 poena prednosti, u trećoj četvrtini od 9 do 19 koševa viška, a sedam minuta prije kraja otišli su na 20 poena razlike, što im je bilo dovoljno da rutinski okončaju susret u svoju korist.

Kod Bostona najbolji je bio Jayson Tatum sa 25 poena, 14 skokova i 8 asistencija. Jaylen Brown ubacio je 26 koševa, Kemba Walker 21, a Marcus Smart 20 poena.

U redovima Miamija istaknuo se centar Bam Adebayo sa 27 poena i 16 skokova. Tyler Herro dodao je 22, a Jimmy Butler 17 koševa, dok je podbacio sloven...

18. travanj 2024 16:21