Košarkaduel polufinala

Kad se utakmica lomila, Roko je bio pravi, gotovo svaki potez splitskog ‘playa‘ bio je ključan

Piše Vedran Babić
18. svibnja 2021. - 22:05

Iako vas statistički učinak Roka Ukića neće izuti iz cipela, gotovo svaki potez splitskog "playa" bio je ključan.

U finišu prvog poluvremena s četiri se poena pobrinuo da Split na odmor ode u plusu, potom je početkom nastavka zabio tricu s istekom napada za 50:44, nakon čega je domaćin ušao u seriju.

Kad su se gosti primaknuli na 62:57, Ukić je opet stavio tricu, a onda je sa zvukom sirene na kraju treće četvrtine pogodio za 77:63.

Imao je i tri asistencije, tri osvojene lopte, ni jednu izgubljenu...

Kad se utakmica lomila, Roko je bio pravi.

A u odsustvu Prkačina trener Jovanović štedio je Planinića kako ga ne bi rano opteretio prekršajima.

Kad je ušao u igru, Planinić se sa šest poena nadovezao na dobar ulazak Brankovića, ali u nastavku utakmice Split ga je više-manje us...

23. travanj 2024 09:41