Bogdanović upisao 16 koševa u novoj pobjedi Jazza, Lakersi nadigrali Buckse

22. siječnja 2021. - 09:03

Košarkaši Utah Jazza produžili su svoj niz pobjeda u NBA ligi na sedam 129-118 domaćim uspjehom protiv New Orleans Pelicansa, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović u novo je slavlje svoje momčadi ugradio 16 koševa, tri skoka, asistenciju i dvije osvojene lopte.

Bio je to dvoboj dviju momčadi u potpuno različitoj formi, za razliku od Utaha koji je u velikom nizu pobjeda, New Orleans je u velikom padu te je izgubio sedmu od posljednjih osam utakmica.

Bolje su u susret krenuli gosti koji su nakon prvih 12 minuta vodili sa 43-31, a početkom druge četvrtine i s najvećih 16 razlike, no ta se prednost istopila već do odmora, da bi domaći serijom 21-2 u trećoj četvrtini potpuno preokrenuli stvari i stigli do vodstva od 96-80.

Ponovno je sjajnu šutersku večer imao Donovan Mitc...

19. travanj 2024 17:39