Hajdukdobre vijesti

Tri uvjerljive pobjede Hajduka ovog vikenda: juniori i kadeti blistali

Piše PSD
18. rujna 2021. - 16:49

Juniori Hajduka ostvarili su uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Sesvetama. Momčad trenera Marijana Budimira pobijedila je rezultatom 4:1, iako su prvi, već u 12. minuti u vodstvo došli domaći igrači. No, Bijeli su se brzo konsolidirali i u samo četiri minute preokrenuli rezultat. Nakon udarca iz kuta u 22. minuti i gužve pred golom Matea Žgele, Dominik Prpić je pogodio za 1:1. Tri minute kasnije Rokas Pukstas je oboren u domaćem šesnaestercu i sudac Ante Čuljak pokazao je na bijelu točku. Filip Čuić sigurno je pogodio desni kut.

Čuić je zaprijetio domaćima i u 31. minuti, opasan udarac završio je u bloku, a odbijenu loptu u mrežu je poslao Jere Vrcić. U drugom dijelu momčad Sesveta je bezuspješno pokušavala doći do smanjenja rezultata, a 10 minuta prije kraja utakmice nako...

23. travanj 2024 15:14