Hajdukkorak po korak

Hajduk se uspio provući minimalnom pobjedom u Skoplju: nakon silnih promašaja dobro je da nisu kažnjeni za nimalo dobru predstavu

Piše R.R.
17. rujna 2020. - 14:23

Nogometaši Hajduka plasirali su se u 3. pretkolo Europske lige minimalnom 1-0 (1-0) pobjedom na gotovanju kod Renove u Skoplju.

Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan Hajduka Mijo Caktaš već u 4. minuti susreta.

Hajduk je u utakmicu krenuo odlučan pokazati kako je kvalitetniji sastav od Renove, a takav je pristup vrlo brzo dao rezultat. Jairo se domogao lopte na desnom krilu te ubacio na peterac domaćih gdje je stigao Caktaš i neometan glavom zatresao mrežu.

Samo pet minuta potom Gyurcso se našao sam oči u oči s vratarom Renove, no umjesto da poveća prednost njegov mlak udarac Velii je uspio zaustaviti. Domaći vratar istaknuo se i u 25. minuti kada je dobar pokušaj Diamantakosa iz poluvoleja sa 16 metara uspio odbiti u korner.

Kontroverzna situacija dogodila se u 30. ...

19. travanj 2024 16:58