Hajdukneobičan susret

Podsjetite se pogodaka u dramatičnoj utakmici u kojoj je Hajduk teškom mukom došao do pobjede nad Interom

Piše PSD
6. lipnja 2020. - 20:45

Hajduk je sinoć pobijedio Inter 2:1 u jednoj od najdramatičnijih utakmica koju su navijači splitskog kluba imali prilike gledati u posljednje vrijeme.

Bijeli su do pobjede došli tek u sedmoj minuti sudačke nadoknade, a do tada smo gledali jednu neobičnu utakmicu.

Inter je došao u vodstvo u 37. minuti, kada je Ivan Mamut s otprilike 30-ak metara prevario Josipa Posavca.

Hajduk je izjednačio u 60. minuti, nakon što je Caktaš iz ponovljenog kaznenog udarca nadmudrio Matkovića. Kaznenom udarcu prethodio je dugotrajan pregled snimke suca Lovrića, a naposljetku je zaključeno da je Soldo rukom blokirao Jradijev udarac.

I kada se već činilo da će Hajduk i Inter podijeliti bodove, Dimitrov je glavom pogodio mrežu Matkovića i Bijelima donio pobjedu u 97. minuti.

19. travanj 2024 07:48