Hajduk1. kolo hnl-a

Gustafssonov Hajduk razočarao na otvaranju sezone, Mlakar zabijao, ali nije bilo dovoljno

Piše D.Pe.
17. srpnja 2021. - 20:58

U susretu prvog kola Prve HNL Lokomotiva i Hajduk su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici odigrali 2-2.

Bila je to odlična utakmica u kojoj su poveli gosti, Lokomotiva je potom okrenula rezultat, da bi Hajduk izjednačio na 2-2.

Nikola Soldo (42) i Marko Dabro (47) su zabili za Lokomotivu, dok je oba gola za goste zabio Jan Mlakar (29, 55).

Tijek susreta

90+3' Kraj utakmice

90+2' Idealno je ubacio Jairo na Ljubićića koji sa tri metra nije uspio zahvatiti loptu dobro...štetaaaaaaaaaaaaaaaaaa

90' Igrat će se još 3 minute

89' Pokušava Livaja

84' Opalio je dobro Vušković sa 20 metara, Santini spašava

82' Pokušavaju Bijeli, ali noge su teške

80' Biuk izlazi, Ljubičić ulazi, Dellova mijenja Lovrencsicsa

75' Prošao je Jairo, Soldo spašava ispred Mlakara, šteta

72' izašao je Sahiti, ušao Jairo

69' Spasio je sad Kalinić u zadnji tren ispred Dabre

68' Pokušavaju Bijeli, ali sve je to jalovo

60' Ušao je Atanasov, izašao Čuić

60' Spasio je Kalinić opasan udarac Dabre iskosa

59' Slalom Biuka skoro dvadeset metara, ali Mlakar se spetljao nakon dodavanja, štetaaaaaaa

56' Lakše se diše

55' GOOOOOOOOOOOOOOL Prošao je Biuk, lijepo do Livaje koji ubacuje u peterac i Mlakar je tu

53' Čokaj tuče sa 20 metara, lopta ide kraj stative

50 - Sahiti petom na Livaju, ali njegov udarac je odbijen, a Mlakarov ide preko vrata, štetaaaaaa

49 - krivo je izbio loptu Elez, dupli pas i Dabro je sam na osam metara, Kalinić ne može ništa

47' GOL - Dabro

46' Počeo je drugi dio, ajmo Bijeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

45 + 1 - kraj prvog dijela, Hajduk bolji, ali nedovoljno

45' Nakon ubačaja Čuića, Livaja pokušava glavom, ništa

41' Zasluženo

40' Slobodnjak Chokya je Soldo sa osam metara glavom prebacio u gol, izjednačenje

36' Ukrao je Sahiti loptu i ubacio, ali Bijeli su se spetljali, u kontri Vuković spašava ispred opasno Alijua

35' Pokušao je Dabro sa 20 metara, ali nebu pod oblake

30' Brza kontra, Lovrencsis do Sahitija koji idealno upošljava Mlakara na osam metara, napadač Bijelih je siguran

29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mlakar

22' Santini je išao spašavati korner pa je umalo dodao do Sahitija, jedva je spasio da napadač Bijelih ne zabije na prazan gol

20' Dobar ubačaj Čuića na par metara, ali Livaja kasni za milimetar, šteta

17' Lijep ubačaj Lovrencsisa, Miličević izbija ispred Mlakara u zadnji tren

12' Domaćini solidni, Hajduk malo bolji

9' Livaja idealno za Biuka, mladi napadač Bijelih je na desetak metara iskosa, ali udarac mu je blokirao Cipetić, šteta

6' Prošao je Livaja po boku, ubacio na Mlakara koji sa par metara pogađa gol, ali Miličević izbija sa gol linije, štetaaaaaaaaaaaaaaaaaa

4' Zaspala je obrana Bijeih, Čokaj je tukao iskosa sa osam metara, Kalinić spašava

2' Torcida grmi

1' - Počela je utakmica, naprid Bili!!!!!!!!!!!!

0' Nema kiše, to je dobra vijest

0' uskoro će krenuti utakmica