Hajdukremi na poljudu

Bijeli preokretom došli do vodstva, ali nisu izdržali. Slaven Belupo odnio veliki bod iz Splita

Piše A. J.
29. kolovoza 2020. - 21:57

Hajduk i Slaven Belupo remizirali su u 3. kolu HT Prve HNL, na Poljudu je bilo 2:2.

Gosti su stigli u vodstvo iz kaznenog udarca, kojeg je u 38. minuti u pogodak pretvorio Ivan Krstanović koji je netom prije ušao u igru.

Bijeli su izjednačili prekao Diamantakosa u 51. minuti, dok je Gyurcso u 65. pogodio za 2:1.

Ipak, domaćini nisu uspjeli zadržati vodstvo, a Bačelić-Grgić pobrinuo se da njegova momčad odnese bod s Poljuda pogotkom u 71. minuti nakon kornera.

Bijeli su ovim remijem došli do sedmog ovosezonskog boda, dok je Stipićevoj momčadi ovo bio tek drugi bod ove sezone.

Tijek susreta

90+5` Batinić je odsvirao kraj. Konačni rezultat utakmice je 2:2

90+4` Trostruka izmjena u redovima gostiju. Iz igre izlaze Lulić, Glavčić i Bogojević, a u igru ulaze Mlinar, Prce i Maglica....

19. travanj 2024 03:45