Rijeka utakmicu protiv Lokomotive riješila u prvih pola sata kada su postigli sva tri gola

17. travnja 2021. - 21:31

U jedinom subotnjem susretu 29. kola Prve HNL Rijeka je kao domaćin uvjerljivo svladala Lokomotivu sa 3-0 (3-0).

Domaći su sve dvojbe oko konačnog ishoda riješili u prvih pola sata kada su postigli sva tri gola, prvoga Murić (10), a drugog i trećeg Kulenović (12, 31).

Rijeka je povela u 10. minuti nakon poigravanja gostujuće obrane koju je iskoristio Menalo otevši loptu. Papadopoulos je klizećim startom pokušao ispraviti pogrešku, no lopta je samo pala na nogu Murića koji je sa 10 metara zatresao mrežu.

Dvije minute potom već je bilo 2-0, Andrijašević je proigrao Čerina na lijevom boku, uslijedilo je precizno proigravanje za Kulenovića kojemu nije bilo teško povećati prednost svje momčadi.

Kulenović je u 31. minuti još jednom bio strijelac, ovoga puta je ostao neometan...

16. travanj 2024 20:54