Domaći nogometčolak presudio

Rijeka pobijedila Slaven Belupo i preskočila Osijek na ljestvici, Hajdukov stoper u redovima gostiju zaradio crveni karton

9. veljače 2020. - 17:10

U dvoboju 21. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupo s 1-0 (1-0) i popela se na treće mjesto ljestvice.

Samo četiri dana nakon što su u četvrtfinalu Kupa na Rujevici izbacili Dinamo, Riječani su su u prvenstvu došli do minimalne pobjede nad koprivničkim sastavom i vratili se na treću poziciju poretka.

Riječani su poveli gotovo istovjetnim golom protiv Dinama u Kupu prije četiri dana - u 33. minuti Štefulj je ubacio s lijeve strane, a Antonio-Mirko Čolak je na suprotnoj vratnici pogodio mrežu.

U 52. minuti igrač Rijeke Raspopović je promašio čistu šansu, s tri metra je pucao pored vrata, a u 71. minuti branič gostiju Božo Mikulić ruši Acostya i zarađuje isključenje. Do kraja je Raspopović promašio još jednu izglednu priliku.