Juniori Dinama ispali u četvrtfinalu Lige prvaka: portuglaska Benfica se pokazala nepremostivom preprekom

18. kolovoza 2020. - 20:37

Mladi nogometaši Dinama nisu uspjeli plasirati se u polufinale juniorske Lige prvaka. Portugalska Benfica pokazala se boljim suparnikom i nepremostivom preprekom za Zagrepčane. Mladi ''orlovi'' svladali su hrvatskog prvaka – 3:1.

Momčad Dinama bolje je ''otvorila'' utakmicu. Igrala se 16. minuta kada je Albanac Karrica pogodio mrežu (nakon proigravanja Julardžije) za vodstvo hrvatskog sastava. No, priča o dominantnoj igri ''modrih'' tu otprilike i završava. Pomalo naivno (iz kontre) Dinamo je primio izjednačujući pogodak (Araujo) u 37. minuti.

Početak drugog dijela donio je i razriješnicu utakmice. S dva pogotka Goncala Ramosa (u 53. i 59. minuti) Benfica je ostvarila rezultatsku prednost koju je rutinski održavala do kraja susreta. Zbog pretjerane nervoze Dinamo je utakmicu za...

20. travanj 2024 12:56