Istra došla do važnih bodova za opstanak: mrežu Zaprešićana otključao nekadašnji stoper Hajduka, pobjedu potvrdio Zadranin

16. lipnja 2020. - 21:20

U dvoboju momčadi koje se bore za opstanak Istra 1961 je u 29. kolu Prve HNL u utorak na stadionu Aldo Drosina protiv zaprešićkog Intera slavila sa 2-0.

Istra je povela u 6. minuti iz prve šanse. Blagojević je izveo korner, a Petar Bosančić glavom trese mrežu. Na 2-0 povisio je Šime Gržan u 34. minuti iz penala. Prethodno je stoper Intera Nizozemac Van Bruggen igrao rukom u kaznenom prostoru.

Sada osmoplasirana Istra ima pet bodova više od zadnjeg Intera. Ovo je bilo prvo kolo nastavka prvenstva nakon korona-pauze na kojem su mogli biti navijači na tribinama, pa se na stadionu Aldo Drosina okupilo oko 1.000 gledatelja.

19. travanj 2024 01:24